Breadcrumbs

streda, júl 24, 2024

Služby v oblasti chladenia vodnou parou - hmlou

Komerčné a privátne využitie:

- chladenie a zníženie prašnosti vonkajších priestrov terás reštaurácií, barov, kúpalísk, altánkov,markíz, balkónov, bazénov rodinných domov a pod.

- zaručená dlhšia životnosť a čerstvosť - v predajniach rastlín, kvetov, ovocia, zeleniny a pod.

Využitie v priemysle a v poľnohospodárstve:

- udržiavanie požadovanej vlhkosti v drevárskom a inom priemysle.

- zamedzenie nadmernej prašnosti, prirodzené zníženie teploty a s tým spojené zlepšenie pracovného prostredia pre zamestnancov vo výrobných halách a pod.

- v poľnohospodárstve v letných mesiacoch zníženie teploty, prašnosti a s tým spojený menší úhyn zvierat, hydiny a následné zvýšenie produkcie mlieka, vajec a iných produktov. 

Naša firma Vám zaručuje prvotriednu kvalitu použitých materiálov a zariadení, a taktiež inštaláciu systému chladenia vodnou parou - hmlou skúsenými pracovníkmi v danej oblasti, ktorí majú skúsenosti taktiež v oblastiach s podobným zameraním ako sú inštalácie zdravotechniky, vykurovania, montáže SHZ a podobne.

Pôsobíme na európskom trhu už vyše 18 rokov a v každom okamihu sa riadime heslom:

Spokojný zákazník bez výhrad nám dáva zmysel kvalitne pracovať a tým nás posúvať ďalej!

Všetky komponenty systému sú vyrobené renomovanou európskou firmou a v prípade dohody, Vám poskytneme až päť rokov záruky na celý systém.

Taktiež poskytujeme záručný a pozáručný servis, odborné zaškolenie používania systému a istotu, že budeme vždy ochotní reagovať v prípade Vašich otázok a požiadaviek.

 

 

Kontakt

Dosan, s.r.o.

Nádražná ul. 5
901 01 Malacky

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

Prihlásenie

Ako k nám